Lajmet e fundit

--------
Se shpejti edhe softphone per telefonat mobil.

--------
Kėto janė disa nga ēmimet tona:

Lokal - 0.00€
SH.B.A - 0.01€
Kanada - 0.01€
Anglia - 0.01€
Franca - 0.01€
Gjermania - 0.01€
India - 0.03€

Mirė se vini nė pikoTEL

 

Ėshtė mirė tė jesh me pikoTEL,
sepse ne mbajmė premtimet...

 

pikoTEL - si kompani telekomunikuese ju ofron shėrbime nė komunitetin mė tė madhė tė telefonisė pėrmes internetit.

Ju mund tė shfrytėzoni kėto shėrbime:
- programin pikoTEL softphone tė cilin mund ta instaloni nė ēdo kompjuter.

- paisjen PT-BOX pėr zyre dhe shtėpi.

- paisjen pėr linjat telefonike si pėr posta private ashtu edhe pėr organizata mė tė mėdha..
 

Pėr tė gjitha ēmimet e paketave ju lutem klikoni nė paketėn pėrkatėse pėr ti shiquar kushtet dhe ofertat pėr secilen paketė, si dhe zgjedheni paketen qė dėshironi duke na kontaktuar.
 


Nėse keni internet ju mund tė kyēeni nė shėrbimet tona nga mbarė bota dhe gjithashtu mos harroni ta vizitoni faqen e kontaktit pėr tė shiquar pikėn mė tė afėrt ku mund ta gjeni pikoTEL-in.