Lajmet e fundit

--------
Se shpejti edhe softphone per telefonat mobil.

--------
Kėto janė disa nga ēmimet tona:

Lokal - 0.00€
SH.B.A - 0.01€
Kanada - 0.01€
Anglia - 0.01€
Franca - 0.01€
Gjermania - 0.01€
India - 0.03€

Programi pėr llogaritje / Billing

 

- Ky program e ka mundėsinė e kontrollimit deri nė 16 kabina, nė tė njejtėn kohė mund tė printoj faturat pėr secilen kabinė.Ka mundėsinė e administrimit tė tarifave dhe tė fitimit ku ju mund ti ndryshoni ēmimet e shitjes si dhe pėrqindjen e fitimit qė dėshironi ta vendosni nė callshopin tuaj. Ky program ju ndihmon shumė sidomos menagjerėve qė dėshirojnė tė dijnė sa mė shpejt dhe mė saktė totalin e punės qė ėshtė bėrė nė njė kabinė apo nė tė gjitha kabinat duke e pas mundėsinė e shiqimit edhe tėrė historinė deri nė 365 ditė. Ky program mund tė instalohet nė kompjuterin e administratorit prej ku edhe e kontrolloni postėn tuaj dhe tė gjitha tė dhėnat janė lokale dhe ruhen nė atė kompjuter.

Instalimi i kėtij programi bėhet nga stafi ynė dhe ēmimi pėr licencė ėshtė falas pėr ēdo klient tė pikoTEL-it.

 

. Pėr ēdo informatė lidhur me instalimin apo pyetjet rreth kėtij programi mund tė na kontaktoni nė 044-226600