Lajmet e fundit

--------
Se shpejti edhe softphone per telefonat mobil.

--------
Kėto janė disa nga ēmimet tona:

Lokal - 0.00€
SH.B.A - 0.01€
Kanada - 0.01€
Anglia - 0.01€
Franca - 0.01€
Gjermania - 0.01€
India - 0.03€

Zona e shkarkimit / Download Area

 

- Vetėm duhet tė klikoni pėr ta shkarkuar programin. Pas, shkarkimit nė kompjuterin tuaj, instalojeni programin. Pėr tė bėrė thirrje ju nevojitet username dhe password tė cilin mund ta merrni nė lokalet tona.


pikoTEL Softphone v2.18 (5.58 MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 pikoTEL Billing (624 KB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 pikoTEL Callshop (1.85 MB)

 

 

 

 

 

 

pikoTEL Support (935 KB)

 


 

 

 

- Nėse keni problem me shkarkim apo instalim tė pragrameve, na kontaktoni.