Lajmet e fundit

--------
Se shpejti edhe softphone per telefonat mobil.

--------
Kėto janė disa nga ēmimet tona:

Lokal - 0.00€
SH.B.A - 0.01€
Kanada - 0.01€
Anglia - 0.01€
Franca - 0.01€
Gjermania - 0.01€
India - 0.03€

pikoTEL Softphone

Bėhuni pjesė e komunitetit mė tė madh tė telefonisė pėrmes internetit.

pikoTEL softphone ėshtė program tė cilin mund ta instaloni nė kompjuterėt tuaj personal dhe tė bėni thirrje tė lira ndėrkombėtare si dhe mund tė thėrrisni falas me familjen apo shoqėrin tuaj tė cilėt pėrdorin pikoTEL softphone apo ndonjė produkt tjetėr tė pikoTEL-it.

Pėr ta shfrytėzuar kėtė program ju nevoitet tė regjistroheni falas me ē'rast pajiseni me username dhe password.

Kėrkesat pėr instalimin e pikoTEL softphone

Sistemet operative:
WINDOWS XP, NT, 2000, 98, ME dhe  Vista.

Paisjet qė ju nevoiten:
Kartela e zėrit duhet tė jetė Full duplex me mikrofon dhe altoparlant.

Internet:
Shpejtėsia minimale e kėrkuar ėshtė 32 kbps

Instalimi i pikoTEL softphone:

Pėr tė instaluar pikoTEL softphone, shkarkoni dhe instaloni
Pėrcillni instruksionet qė ju paraqiten nė dritare.
Tė filloni pikoTEL softphone, shkoni nė Start>Programs>pikoTEL softphone. Vetėm klikoni dhe hapeni.

Nėse ju shfaqet ndonjė problem gjatė instalimit apo pėrdorimit ju lutem na kontaktoni.